Home

Artists

Klára Veselá Trio

Klára Veselá Trio ozdobí vaši kulturní akci. Trojice muzikantů, kteří jsou elegantní a styloví. Originální autorské písně Kláry Veselé s doprovodem kytaristy Luciana Mayaciho a kontrabasisty Jakuba Šimáněho. Toto trio tvoří pomyslnou šipku, která letí k Vašim srdcím a je pronikavá.

Klára Veselá Trio hraje především originální autorské písně ve stylu šanson. Projekt se pohybuje na poli akustické hudby s osobitým přesahem muzikantů, kteří se věnují různým žánrům. Například jazzu, rocku, popu, beatu, argentinskému tangu a musettu. Tento originální mix stylů přináší energickou hudbu, která nepostrádá napětí, styl i lyrické plochy.

Společně představují CD Delicia, 2019. V písních se Klára nebojí jít do krajních pěveckých poloh a dobarvuje je netradičními rytmickými akordeonovými riffy. Nové album Delicia je protnuto nespoutanou živelnou energií, ale nebojí se projít až k šepotu intimních textů. Výrazným obohacením jsou kytarové party Luciana Mayaciho, který spolupracoval již na minulé desce Hrát a zpívat 2017. Luciano Mayaci dodává desce nádech svěžesti a jazzového cítění. V neposlední řadě podpořil tuto barevnou souhru kontrabasista a baskytarista Jakub Šimáně, který se zhostil i zvukové režie celé desky.

Klára Veselá Trio promo doc.

Klára Veselá Trio promo pdf.

Stage plan