Home

Muzikantaka, textařka a skladatelka, ale autorka článků a knih?

Ona se ta Klára dočista zbláznila?

To je otázka, která se objevuje poslední dny, když jsem se rozhodla jít se svými nározy “ven”. Zveřejnila jsem totiž rubriku Máme božské tělo. A proč jsem to udělala? Mám tu potřebu. Mám pocit, že je ten správný čas. Už dlouho jsem o tom snila. Přestávám se tedy bát, protože www.klaraakordeon.cz je můj osobní web, tudíž má hudba, ale i názory.

Kdo je Klára v pozadí akordeonových klapek a mikrofonu?

Jsem žena, která miluje život a hudbu a díky ní mohu snadno vyjádřit své emoce. Jsem také maminka a příchod mých dvou synů  na svět mi otočil život „vzhůru nohama“. (Druhý je na cestě) Změnila jsem své priority, začala pracovat se svým egem, začala jsem se chovat žensky a vystoupila jsem z mužského světa soutěžení.

Již deset let mne zajímají témata zpracovávání emocí, osobní rozvoj a cesty jak být co nejvíce spokojená se svým životem. Zajímám se o to jak se vypořádat křivdami a ránami z minulosti. Zabývám se tím, jak se pracovat se svými strachy a omezeními, která sami sobě házíme pod nohy. Přeji si žít svůj sen a každý den tuto vizi naplňovat. Přeji si mít zdravé tělo a bystrou mysl, proto o ně vědomě pečuji tak, jak nejlépe dovedu. Přeji si se setkávat s lidmi, kteří mají podobné potřeby jako já. Pokud mohu ostatním svými názory a texty dopomoci k získání sebedůvěry, ke splnění svých snů, nebo ke zvládnutí těžkých chvil a zlepšení jejich nálady, tak má moje práce smysl a význam.

Již více jak deset let pracuji s malými dětmi. Bavím se s nimi nejen hudbou, ale i kreslením a jiným tvořením, které je pro mne od malička přirozené a vlastně si s nimi hraji. Velkými učiteli jsou mé vlastní děti a manžel, kteří mi ukázali úplně nový životní rozměr. Hluboký, pravdivý a láskyplný. Takový, který jsem si dříve nedokázala představit.

Baví mě být ženou. Baví mne mít se ráda. Baví mne být sebejistá a hravá. Chci pracovat s lidmi a podporovat jejich radost, hravost a víru v sebe sama a v to, že máme božské tělo.