Home

O mně

Kdo je vlastně Klára Veselá?

 

Těší mně, že jste zavítali na mé stránky.

Dovolte mi se představit.

Mám mnoho tváří a pro někoho jsem akordeonistka, zpěvačka, aranžérka, skladatelka, učitelka, ale také manželka a maminka.

Zkrátka žena z masa a kostí, která miluje hudbu a té se věnuji od útlého dětství.

Můj hudební příběh začal v šesti letech. Vždycky jsem chtěla zpívat, být opravdovou zpěvačkou, ale postupem let začal akordeon v mém žebříčku hodnot získávat přesilu a zpěv byl někde v koutě. Až po dvaceti letech, jsem se odvážila mé dvě lásky spojit. A je to krása!!

Trvalo to léta, chtělo to spoustu úsilí, výdrže a pečlivosti. Někdy jsem se musela přemlouvat, krotila svou lenost a dokopávala se k akci. Protekly i slzy a mé tělo cítilo bolest, bylo jí spousta a růžové brýle nebyly mým parťákem. I přes to všechno a možná právě proto mě HRANÍ BAVÍ.

Proto se mé první sólové CD jmenuje symbolicky: Hrát a zpívat.

Hudba mně provázela od školy, přes dospívání až do doby, kdy jsem se sama stala matkou a také učitelkou.

Během té doby mne cesta k dosažení toho, že si jdu ” zahrát” na koncert stálo spoustu dřiny a bolesti, po fyzické i psychické stránce. Měla jsem co překonávat.

Proto chci, aby tyto stránky byly místem pro Vaši inspiraci, abych mohla symbolicky někam napsat a přdat své zkušenosti s vírou, že Vás ostatní to nebude stát třeba tolik úsilí, slz a smutku jako mne.

Důležitá je radost z toho co člověk dělá a jak žije.

Jsem šťastná, že se můžu hudbě věnovat a je mojí součástí života.

Jsem šťastná, že jsem ve svém životě nalezla místo i pro něco jiného. Místo pro rodinu a děti, kteří jsou mým největším životním učitelem.

V sekci E-booky můžete najít mé texty, noty, ale i další E-booky mých zamyšlení k inspiraci pro Vás.

Vaše Klára