Home

Blog

Jsem ti v dálce blíž

Žádné komentáře Blog Novinky

Jsem ti v dálce blíž je nádherná píseň, kterou napsal Karel Macálka. Je mi ctí, že si pro její let do světa vybral právě můj hlas!

Nahráli jsme ji na desku, kterou připravujeme. Nyní jsme ohleduplní sobě navzájem a další natáčení je na čas odloženo. Ale:

Hudba je léčivá a proto ji sdílím právě teď!

Přeji ať zahřeje a pohladí u ❤️ všechny, kteří se cítí být někomu v dálce. Protože nedobrovolná dálka je teď každodenní reailou mnoha z nás.

Naše přání se plní, proto si prejme jen to nejlepší. 🙏

Jak bylo to moje první přání?

Já si přála být zpěvačkou. Bylo mi 5 a pamatuji si, že jsem to prostě a jednoduše „věděla“. I moje maminka říká, že jsem vždycky věděla, co chci dělat. Hudbu, muziku, zpěv. Nic moc jiného mě nezajímalo. A tak jsem si přála, ale taky pro to něco dělala. A to je ta důležitá část, kterou mnoho lidí zapomíná dělat, když si něco přejí… 🙂

Asi tak jsem – něco přes čtvrt století -zpívala, učila se, pak se to odnaučovala, hledala a zase znova. Pořád dokola. Někdy se dařilo, jindy ne. Ale nepolevila jsem. No a pak když už jsem začala opravdu zpívat, jako na jevišti, a vydávat CDéčka jsem si přála nazpívat duet. S mužem. Nejlépe s takovým, který by měl medový hlas. Výsledek tohoto hudebního přání je zde. Věřím, že tato další vlaštovka Vás potěší a zahřeje. Hudba všechno poví sama.

 

 

 

 

 

 

 

Klára Veselá

Jsem zpěvačka, akordeonistka a lektorka akordeonu. Miluji zpěv a hru na akordeon. Koncertování je mojí velkou vášní. Současně mě baví předávat své zkušenosti dál. Učím, jak hrát na akordeon hravě a zdravě.
Můj příběh si přečtěte zde >>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *