Home

Blog

Křest, svatba a pohřeb

Žádné komentáře Blog Novinky

27. 3. jsme pokřtili moje malé hudební miminko CD Hrát a zpívat, v Brně na Staré pekárně. Bylo to energické a moc jsem si to užila. Přišla má rodina, spousta přátel, i ti, které jsem dlouhá léta neviděla. Samozřejmě, že nemohli dorazit všichni, ale dorazili všechny ty důležité osoby mého života, které jsem tam chtěla mít. Kvalitu večera nebudu hodnotit, live nahrávky poslouchejte na Yotube kanálu: Klára akordeon zde: https://www.youtube.com/channel/UCUloz-dA3noxy3xxzwYsn8g

Tento týden je neuvěřitelná smršť emocí. Souhrou životních událostí mne potkal křest, svatba a pohřeb.

A to mne nutí k zamyšlení a zastavení, že vše má svůj počátek, zrození a konec. Vše je jen jednou, vše je pomíjivé a trochu se dojímám, ano vím, ale koho by to nedojalo.

Cítím vděčnost za to, co v životě mám, za své blízké, nejen rodinu, ale i přátele a své spoluhráče muzikanty. Protože s nimi všemi naplňují svůj čas a s nimi trávím svůj život.

Někdy v rámci všedních dnů zapomínám na to, jak je nám všem dobře, že žijeme tady a teď a že se vzájemně máme. A máme se krásně. Proto díky, moji milí, že vás mám, díky že můžu tvořit, díky, že se s vámi můžu radovat i brečet.

Klára Veselá

Jsem zpěvačka, akordeonistka a lektorka akordeonu. Miluji zpěv a hru na akordeon. Koncertování je mojí velkou vášní. Současně mě baví předávat své zkušenosti dál. Učím, jak hrát na akordeon hravě a zdravě.
Můj příběh si přečtěte zde >>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.