Home

Blog

Tebe nic nezastaví … ani „korona“

Žádné komentáře Blog Novinky

Píše mi kamarádka Katka …  když zjišťujě, že žiju. I  přes to, že nemůžu koncertovat, všechny akce kde bych mohla lidi vidět a zahrát jim jsou zrušené. Festivaly nebudou. Kapely nezkouší. Lidi se nevídají. Sice jsem si četla záhadný text, že je možné zpívat bez roušky, ale je to asi tak jednoduché domluvit, jako audience u papeže, nebo od pondělí 11.5.2020 u kadeřnice 🙂

Ale jo, zastaví mne kde co. Většinou nějaká „nemůcka“, děti, úklid domu, práce na zahradě, tohle a taky támhle to, obrovská únava a tak dále.

Známe to všichni. A já i přes tyto normální „prudiče“ a mechanizmy, které práci jednoduše kazí, jedu dál.

Měla jsem jinou vizi.

Chtěla jsem velkej koncert, davy, publikum, objetí, potlesk, přátele, rodinu se všech koutů, nové lidi, které neznám, televizi a tak, třeba taky růže a mejdan….. Nevadí.

Jsem skromná holka. Stačí mi to nejlepší ! 🙂

Mám Hladinu.

EP desku, tzv. épíčko, (což si my věčně 18ti letí nepamatujeme, co přesně to znamená..??)

Vybrala jsem TOP 5 + 1 bonusová píseň, které jsem od ledna natáčela s Karlem Macálkou.

Jak by napsal můj strýc vinař, tzv. výběr z hroznů.

Kdyby jste se mě loni v květnu zeptali, jestli chytáme s Karlem desku, poklepu si na čelo. Samozřejmě, že to nebylo v plánu!  A proto je to správně. Vznikly krásné písně, které dostaly opravdovou péči. Poslech se zvřenýma očima, vztekání se u mikrofonu (na mé straně), dech, plynutí, naprosté odpoutání se do vln hudby …. takové to natáčeníčko jak má být.

Jsem vděčná a trochu smutná, že to je u konce.

Hladina se rodí a během několika dní bude ke stažení na mých webových strákách. Protože jsem 1. akordeonistka v ČR, která má vlastní e-shop! Tak je mým velkým přáním, aby k něčemu byl a uvidím, jak funguje…

Hladina vyjde také u Supraphoneonline, takže ji bude možné stáhnout ve 200 obchodech s hudbou online.

Chystáme také speciální limitovanou edici CDček, které ale nebudou k poslechu.. Bude to mé malé překvapení pro naše přátele.

Já se každopádně těším na Vás všechny živě z masa a kostí. Ale aspoň k vám můžu písničky dostat tam, kam je potřeba.

Myslím, že to všichni potřebujeme. Trochu obejmout a pohladit.  A taková Hladina je!

 

 

Klára Veselá

Jsem zpěvačka, akordeonistka a lektorka akordeonu. Miluji zpěv a hru na akordeon. Koncertování je mojí velkou vášní. Současně mě baví předávat své zkušenosti dál. Učím, jak hrát na akordeon hravě a zdravě.
Můj příběh si přečtěte zde >>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *