Home

Blog

Veselý akoredeon dětem

Žádné komentáře Blog Novinky

Nové noty – pracovní sešit je určen pro ty nejmenší akordeonisty.

Je výstupem mých zkušeností a prací s dětmi, které ještě neumí číst ani psát. Které chtějí hrát písničky, ale notový zápis je zatím příliš složitý.

Do těchto not jsme vložila opravdu spoustu času a nejlepší úmysl s nadějí, že bude malé akordeonisty co nejvíce bavit.

Pracovní sešit s otázkami a úkoly z hudební teorie jsou pro děti, rodiče i učitele. Zábavnou a hravou formou se děti naučí základní informace o akordeonu. Osvojí si hru na nástroj, včetně zdravého sezení, postavení rukou a vedení měchu. Dozví se základní informace z hudební nauky. Doporučuji používat pastelky, protože barvami děti lépe rozeznají jiné noty a mohou si do učebnice kreslit. Seznámí s klávesami, basy, naučí se noty, jejich základní délky i pomlky. Obsahuje 10 lidových písniček a koled bez not i v notovém zápisu. Dále elementární cvičení pro pravou i levou ruku, měch a písničky o hudební teorii.

Veselý akordeon dětem je určen nejen pro děti v přípravném a základním studiu ZUŠ, ale i jejich rodičům a učitelům na ZUŠ, kteří s dětmi cvičí a rádi si hrají.

Od března k dispozici skladem.

S láskou Klára

Obsah

Hrajeme na basy bez not

Pohádka o malé Klárce

 

 

Klára Veselá

Jsem zpěvačka, akordeonistka a lektorka akordeonu. Miluji zpěv a hru na akordeon. Koncertování je mojí velkou vášní. Současně mě baví předávat své zkušenosti dál. Učím, jak hrát na akordeon hravě a zdravě.
Můj příběh si přečtěte zde >>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.